Czy fotoradary są zagrożeniem?

Temat: Monitoring
Ano hello Bazi hmm pewnie myślisz, że jestem jakimś maniakiem antypolicyjnym noszącym koszulki hwdp i jp100% ale zapewniam cię, że tak nie jest. Nie jestem ani pozytywnie ani negatywnie nastawiony do działań stróżów prawa. Jedynie to chciałbym, żeby było więcej patroli i to nie tylko samochodowych, bo nie wszędzie samochód dotrze. A nie, że potem ekipy robią wjazdy a ludzie w popłochu zamykają sklepy i swoje mieszkania jak na dzikim zachodzie.
Źródło: swiony.info/f/viewtopic.php?t=8794Temat: LOGO na podkoszulku a kwestia prawna .
jak by to byla koszulka z napisem 'HWDP' to moglbys zostac zastrzelony na ulicy ale tak to chyba nic ci nie zrobia ;) to chyba nigdy nie widziales ludzi ubranych w bluzy i koszulki HWDP :) to nic nie znaczy jakis literki obok siebie i moga ci skoczyc cHowaj Wino Do Plecaka ;)
Źródło: forum.purepc.pl/index.php?showtopic=74697


Temat: Wu Shu
...oddać te pare złoty niż wylądaować na intensywnej terapii... Na policje również nie polecam liczyć Może ci co mieszkają w Łodzi kojarzą gdy na otwarcie Galerii miejskiej było duzo pobić i skrojeń a policja niby nie mogła uchwycić sprawców to był kit osobiscie widziałem jak podjechał do nich radiowóż i zapytał czy niewidzieli Nokii 3600 ... Oczywiście nienależe do grupy społecznej która nazywa Policje mendami i pałami , oraz noszącymi koszulki HWDP. Tłumacze również to znajomym którzy tak uważają że są w błędzie bo gdyby nie oni to już dawno każdy z nas a przynajmniej większość z nas niemiała by nic w domu. Pozdrawiam Frelu
Źródło: wiedzmin.rpg.pl/forum/viewtopic.php?t=1131