Czy fotoradary są zagrożeniem?

Temat: Czy tygodnik GN - obrazil p.A. Tysiac?
...na podwiazanie jajowodow, chocby nawet w Strasburgu - a nie o aborcje. ">A co powiesz na to: Alicja Tysiąc usiłowała ratować własne zdrowie. Bardzo glupie usilowanie. Wzrok tej pani ulegl pogorszeniu bez wzgledu na ciaze, poza tym aborcja w (co najmniej 20 tyg. ciazy) bylaby rownie "szkodliwa dla wzroku", jak porod przez "cesarke". Uwazam, ze polskie prawodastwo, w szczegolnych przypadkach (np. ryzyko zagrozenia zdrowia kobiety ciaza) powinno zezwalac na podwiazanie jajowodow.
Źródło: dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?t=14570Temat: Kącik absurdalny
...ciąż, skoro do porodu musi nosić dzieciaka ok. 9 miesięcy. Przecież to nie jest prosta czynność jak mycie zębów. I tak 10 razy? Dodajmy do tego poród - nie mam pojęcia i nigdy nie będę wiedział jaki to jest bol, mogę sobie tylko wyobrazić. Pomnóżmy razy dziesięć. To jest zamach na samego siebie, nie mogę tego ogarnąć. To też jest kwestia indywidualna. Ból porodowy nie dla każdej kobiety jest taki sam (tym bardziej za entym razem). I nie dla każdej kobiety ciąża jest takim utrudnieniem w funkcjonowaniu. Poza tym, ona może się w tym spełniać, prawda? W dawaniu życia. Ktoś się spełnia oddając 90% siebie karierze zawodowej, ktoś inny czemu innemu. Jeśli jest to wybór świadomy: to dlaczego potępiać jeden i apoteozować drugi?
Źródło: forumcm.net/index.php?showtopic=113


Temat: Aborcja wiekszosc Polakow za!!!!!!!!
Doominiko - demokracja jest, jak widać, okrutna. Ale niczego lepszego nie wymyślono do tej pory. Jeśli ja będę w mniejszości - to też mi się coś narzuci. Nie, droga Ciri, bo jeśli zajdziesz w ciążę, której się nie będziesz spodziewała, ani jej oczekiwała to nikt nie może cię przymusić do przerwania tej ciąży. A obecne prawo zmusza kobiety do urodzenia. Jeśli nie chcą nosić i rodzić muszą popełniać przestępstwo. Nie dla każdej kobiety ciąża, a nastepnie oddanie do adopcji jest opcją.
Źródło: kobiety-kobietom.com/forum/viewtopic.php?t=1226